Hakkımda

18 Yıllık

Arıcılık Tebrübesi
h1-rev-img-4
Arıcılık İŞLETME NO
TR340000347005

SAİM AHMET GÜREL

1964 İstanbul doğumluyum. Aslen İnebolu’luyum. Aktif olarak otomotiv aksesuarları ithal eden bir firmada pazarlamacı olarak çalışmaktayım. İstanbul’un Beykoz ilçesi Akbaba köyünde oturmaktayım.

Arıcılık mesleğine 2004 yılında, ailem için katkısız, hilesiz ve doğal bal yiyebilmek amacıyla hobi olarak başladım. Bir kaç kovanla başladığım bu iş, çevremden gelen istekler üzerine her geçen yıl artarak devam etti. Artık yalnız ailem için değil, tüm tanıdığım çevreme kaliteli ve doğal bal verir duruma geldim. Bu dönem içerisinde hem Arıcılık Kursuna giderek bu meslek üzerindeki bilgilerimi pekiştirdim, hem de bu meslek ile uğraşan diğer Arıcılar’la tanışma imkanım oldu.

Halkımızın doğal ve katkısız Bal’a olan ihtiyacı ve talebi için dostlarımın da tavsiyesi üzerine 2011 yılının Temmuz ayında bal analizlerini yaptırıp gerekli izinleri de alarak, sağdığımız balları formunukoru.com sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine sunduk.

İstanbul’un en iyi ormanlarından birisi olan Beykoz ilçesi Akbaba köyünde aşık olduğum Arıcılık Mesleğime devam ediyorum. Ailem için hobi olarak başladığım ve yapılması çok zor olan bu meslekte önceliğim doğallığını korumak kaydıyla kaynağından sağdığım balları siz değerli tüketicilere gururla sunuyorum.

Sağlık ve sıhhat dolu günler dilerim

çiftliğimizden görüntüler

Çiftliğimizin Çalışanları

Gürel Arı Çiftliğinde aile olarak eşim ve kızımla beraber siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye çalışıyoruz.

Uzman Arıcı

Saim Ahmet Gürel

Diyetisyen

Ceyda Gürel

Sosyal Medya

Fulya Gürel